Svetelná technika

Svetelná technika

Pre osvetlenie používame viacej modelov. Prvý znich je hlava Robe 575 zahŕňa všetky možné efekty - dve samostatné gobo kolieska so systémom "SLOT & LOCK", dve samostatné farebné kolieska (jedna so systémom "SLOT & LOCK"), motorizované viacstupňové priblíženie s troma rôznymi otvormi 15, 18 a 22 stupne, motorizovaná dúhovka, hranol, oddelený a premenlivý efekt mrazu, vzdialené zaostrenie a ďalšie. Nový optický systém a nový dichroický sklenený reflektor zvyšujú svetelný výkon zariadenia 575.

Beam Robe 575 Výhody

Ďalej používame typ BEAM ROBIN 600E, má úžasnú lineárnu dúhovku v rozmedzí od 1 do 6,5 stupňov.Zavedením tejto funkcie v širšom rozsahu môžu mať užívatelia plnú kontrolu nad veľkosťou lúča. Umožnil tiež poskytnúť viac gobo v gobo kolieskach pre prispôsobiteľné tvarovanie lúča.

Beam Robe 600 Výhody

Ďalej používame hlavu typu 1200 je navrhnutý ako najlepší kreatívny nástroj pre veľké divadelné, televízne a živé vystúpenia a pre inštalácie v multifunkčných priestoroch a veľkých kluboch. Zariadenie používa výkonné zdroje svetla Philips 1200 SA. To je ďalej podporované vysoko kvalitným superúčinným optickým systémom, čo robí ColorSpot 1200 AT jedným z najjasnejších pohyblivých svietidiel, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Medzi hlavné funkcie patrí všestranný systém zmiešavania farieb CMY, variabilný CTO a dodatočné farebné koliesko, 12 rotujúcich indexovateľných, vymeniteľných dichroických sklenených gobov na dvoch kolesách, ktoré ponúkajú 48 kombinácií gobo, dúhovka, 4 rotujúce hranoly a efekty, variabilné mrazy, neuveriteľne flexibilné 13 - 42 stupňový lineárny zoom, diaľkové zaostrenie, stmievač a uzávierka. Jeho progresívny korekčný systém teploty farieb - od 5600K do 3200K je určený na použitie v televíznych a filmových aplikáciách.

Beam 1200 Výhody
Targets